Vážení soutěžící, přátele chemie a vůbec přírodních věd!!!!
Ve školním roce 2015/16 na Vás opět čeká korespondenčně-internetová soutěž plná chemických her, kvízů a zajímavostí LABYRINT 2015/16. I v letošním ročníku se setkáte se dvěma domácími koly soutěže a s jedním finálovým kolem, které proběhne na půdě Univerzity Palackého v Olomouci. Soutěžní úlohy jsou opět tříděny podle obtížnosti na dvě kategorie. 1. kategorii řeší žáci základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií, 2. kategorii pak studenti středních škol a vyšších ročníků víceletých gymnázií. Podmínky soutěže zůstávají stejné a tak pokud s námi začínáte soutěžit právě tento rok, přečtěte si pozorně úvodní informace, které naleznete na našich webových stránkách, zejména jde o zasílání vyřešených soutěžních her.

Pro tento ročník jsme požádali o pomoc váženého pana profesora z univerzity Mullusca Animalia. Tvůrci těchto úloh jsou studenti Přírodovědecké fakulty Linda Trejtnarová a Vojta Havle.

Úlohy budeme zveřejňovat po celých kolech. První kolo zveřejňujeme v listopadu 2015. Druhé kolo bude zveřejněno v lednu 2016.

-->
Mgr. Jana Prášilová, Ph.D. Doc. RNDr. Ludmila Zajoncová, Ph.D.
koordinátor soutěže Labyrint hlavní manažer projektu

Řešení zasílejte na mailovou adresu labyrint@pevnostpoznani.cz.

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST! A TEĎ UŽ HURÁ DO SOUTĚŽE!